piątek, 3 listopada 2023

Kid Kapichi wracają do Warszawy!

Brytyjski zespół, który w krótkim czasie zdobył swoimi koncertami serca licznych polskich fanów zapowiada nowy album i trasę koncertową! Kid Kapichi wyruszą w trasę promującą płytę “There Goes The Neighbourhood” w ramach której zawitają 26 kwietnia 2024 roku do warszawskiego klubu Hybrydy. Na pełen energii i uśmiechu koncert zaprasza Fource Poland! 

 


Rockowej grupie nieobcy jest etos ciężkiej i konsekwentnej pracy. Zaczynali grając w obskurnych miejscach i pubach, po czym wystąpili na… urodzinach Franka Cartera, który zaprosił ich na swoją trasę. Ich debiut “This Time Next Year” przysporzył im wielu zwolenników, podobnie jak wydane rok później hulaszcze “Here’s What You Could Have Won”, które docenił sam Liam Gallagher. Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw burzliwym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa w epoce post-Brexitu. Również na zapowiadanym 3. albumie “There Goes The Neighbourhood” nie biorą jeńców i wzywają do przeciwstawienia się brytyjskiej szarości w której ludzie w trudnych chwilach pozostawieni są samym sobie. Na krążku gościnnie usłyszymy Suggsa (wokalistę Madness), a muzycy zapowiadają że można spodziewać się po nim równej dawki rozrywki, jak i sprzeciwu.

 


 

Jeśli macie wątpliwości, czy warto, zajrzyjcie do relacji z Hydrozagadki: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/03/kid-kapichi-snayx-warszawa-hydrozagadka.html 

 

BILETY W SPRZEDAŻY od piątku 10.11 od 11 na www.fource.pl oraz w serwisach Ticketmaster, GoOut, Ebilet i Eventim