czwartek, 4 lipca 2024

Summer Dying Loud 2024: Znamy pełen line-up imprezy

Znamy już wszystkich wykonawców tegorocznej, piętnastej edycji festiwalu Summer Dying Loud. Do Overkill, Moonspella, Godflesh, Mayhem, Riverside, Primordial i wielu innych artystów dołączyli reprezentanci death metalowego mroku, ujmującej melodyjności, mrocznej rytualności i punkowej bezkompromisowości. Kto wystąpi? Sprawdźcie poniżej! To będzie wyjątkowa, eklektyczna edycja!

 


 


"Dla miłośników death metalowej lobotomii mamy kultowe, szwedzkie The Crown, równie kultowe, fińskie Convulse oraz DEATHRITE - import z Niemiec". - piszą organizatorzy. Tak, będzie bardzo mocno i bardzo głośno!

Fanom mroku i rytualności bez wątpienia spodoba się pomysł na brzmienie prezentowany przez Wolvennest, fanom melodyjnych gitar spodoba się z pewnością Rumours. Jeśli cenicie brzmienia retro, sprawdźcie, co do powiedzenia mają psychodeliczny Djiin z Francji.

Kto jeszcze zagra? Do silnej polskiej reprezentacji dołączają Swayzee i Pure Bedlam. 

Prawdziwą gratką dla odkrywców brzmień nietypowych będzie pierwszy w Polsce występ zespołu Old Tower.Festiwal już za dwa miesiące! Odbędzie się tradycyjnie na terenie MOSiRu w Aleksandrowie Łódzkim w dniach 5-7 września 2024. Bilet cały czas dostępne pod adresem https://www.ebilet.pl/summerdyingloud