niedziela, 23 czerwca 2024

Cults wystąpią w Warszawie

Duet Cults od ponad dekady konsekwentnie rozwija swój unikatowy i hipnotyzujący styl oparty na eksperymentalnym popie, z każdą płytą dodając do niego coraz więcej niuansów. Przekonać się o tym na własne uszy będziecie mogli już niedługo - pod koniec lipca grupa wyda nowy album, a pod koniec roku odwiedzi warszawskie Niebo. Na koncert, który odbędzie się 15 listopada zaprasza Fource Poland.

 


 

Ich retro-futurystyczne brzmienia zostały docenione zarówno przez krytyków (The New York Times, Pitchfork, NME), jak i przez słuchaczy, którzy uczynili z ich piosenek potężne virale. Liczby mówią same za siebie: 1,5 miliarda streamów, 11 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify i ponad 200 tysięcy kreacji na TikToku. Do tego występy na takich festiwalach jak Coachella czy Lollapalooza, supporty przed Vampire Weekend i Pixies, a także współpraca z The Weeknd, J. Cole czy reżyserem Jimem Jarmuschem.


 

Pod koniec lipca ukaże się ich piąty album “To the Ghosts” po którym wyruszą w jesienną trasę koncertową. Trasa ta zawita do Polski. Cults wystąpią 15 listopada w warszawskim klubie Niebo.

Bilety w sprzedaży od 24 czerwca na www.fource.pl oraz platformach goout, ebilet, eventim, ticketmaster.