czwartek, 20 kwietnia 2023

Przewodnik po piosenkach: Julie Christmas - Not Enough

 Julie Christmas powraca! Artystka, która nagrała z grupą Cult Of Luna doskonały album "Mariner", wydała właśnie nowy singiel. Posłuchajcie "Not Enough", a jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie poniżej.

 


 

Kompozycja to kwintesencja stylu artystki - post-metalowej ekspresji i atmosferycznych, mrocznych przestrzeni podkreślonym wyrazistym wokalem.

Julie tak mówi o tej kompozycji: 

"Zaczęłam śpiewać Not Enough podczas jazdy samochodem autostradą w Brooklynie i przyglądając się tym wszystkim wieżom ciśnień na szczytach budynków. Niektóre z nich są naprawdę zjawiskowe! Te wgniecione podobają mi się chyba najbardziej. Słońce tego dnia paliło jak oszalałe, rzucając niezwykłe cienie zza tych wież. 

W głowie zaświtała mi przez moment myśl, że te wierze są niesamowicie odważne i silne. Były tam zwarte i gotowe zrobić swoje pomimo niewyobrażalnego upału. I co najważniejsze, tkwiły tam cały czas. Pomyślałam - jeśli one mogą to zrobić, to ja też mogę!. 

Kompozycja ukazuje się pod moim nazwiskiem, ale nie byłoby jej, gdyby nie pierwsza wersja napisana przez Andrew Schneidera. Dziękuję też wspaniałym osobom, takim jak Johannes Persson, John LaMacchia, Chris Enriquez, Laura Pleasants i Tom Tierney. Utwór ukazał się nakładem Red Creek Recordings, wytwórni dowodzonej przez wokalistę Cult Of Luny, Johannesa Perssona. Czy jest zapowiedzią nowej płyty artystki dowiemy się niebawem.


 Julie Christmas: Vocals 

Johannes Persson: Guitar 

Laura Pleasants: Guitar 

John LaMacchia: Guitar 

Chris Enriquez: Drums 

Tom Tierney: Keyboards 

Andrew Schneider: Bass, Percussion, Guitar, Synth