piątek, 9 grudnia 2022

Koncertowe ostatki 2022 - kogo warto zobaczyc w ciągu najbliższych kilku dni?

Rok powoli dobiega końca, zbliża się przerwa świąteczna. To czas odpoczynku od koncertowych szaleństw. Zanim jednak usiądziecie w domach i zawiniecie się w koce, warto wybrać się jeszcze na kilka koncertów w najbliższych dniach. Gdzie?

A.A.Williams, Progresja, 11.2021


Zapraszam Was w imieniu Knock Out Productions na następujące koncerty: 


10 grudnia będzie działo się chyba najwięcej. Zobaczycie  Bleed from Within - wyrastających na królów współczesnego metalcore’u - jak i przesiąknięty diabolicznym złem Archgoat.  Ci pierwsi zameldują się w Warszawie (razem z Humanity’s Last Breath i ALLT), a ci drudzy w Krakowie i dzień później również w Warszawie (w towarzystwie Whoredom Rife oraz Theotoxin).

Również 10 grudnia, a także przez kolejne trzy dni z rzędu, będziecie mieli okazję zobaczyć A.A. Williams razem z Karin Park, które pokażą, jak osiągnąć maksymalny destylat metalu klimatycznego. Zagrają kolejno: w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Na 14 grudnia za to zaplanowano wydarzenie wielkiej skali, czyli koncert legendarnego w kręgach symfonicznego metalu Nightwish w gliwickiej Arenie. Grupę wspierać będą Beast in Black i Turmion Katilot.

Biletów na koncerty znajdziecie na Knock Out Music Store!

To co, gdzie się wybieracie? ;)