piątek, 11 marca 2022

MORBIDFEST 2022 już pod koniec marca w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach!

To będzie wydarzenie bez precedensu dla wszystkich miłośników ciężkich brzmień! Już pod koniec maja do Polski na trzy koncerty przyjedzie legendarny David Vincent z Morbid Angel, wraz z zespołem. Wszystko to z okazji trzydziestolecia wydania "Blessed Are The Sick". Za potężną dawkę metalowego wykopu zapraszają Left Hand Sounds i Black Silesia Productions. 
Pandemia daje nadal w kość, szczególnie branży koncertowej. W związku z tym management zdecydował o zmianie pierwotnie zaplanowanego składu trasy. Do ikony death metalu dołączają austriacki Belphegor i polski Hate! 

 Szykujcie się na wspólne świętowanie trzydziestolecia jednej z najważniejszych płyt w historii Śmierć Metalu!

 

Koncerty odbędą się w następujących terminach:  

30.03.2022
Poznań, Klub U Bazyla
DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

31.03.2022
Gdańsk, Klub B90
DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w Ticketos.pl
organizator: Left Hand Sounds

01.04.2022
Katowice, Klub P23
DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

 

bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w GoOut.pl 
organizator: Black Silesia Productions

 

I Am Morbid - projekt powołany do życia przez oryginalnego frontmana Morbid Angel - Davida Vincenta; którego głównym założeniem jest kontynuacja ścieżki obranej przez gigantów death metalu w połowie lat 80’. Tym razem zespół zawita do nas prezentując w całości jedną z podwalin gatunku - „Blessed Are the Sick” oraz klasyczne utwory Morbid Angel z wczesnych płyt.

“Blessed Are the Sick”: https://www.youtube.com/watch?v=ZQICnj5pPKs 

 

Belphegor - austriacka maszyna black/death metal od ponad ćwierćwiecza konsekwentnie podąża ścieżką bezkompromisowych blastów i obrazoburczej energii, a albumy “Blutsabbath” czy “Lucifer Incestus” weszły do kanonu ekstremalnej muzyki. Ich dyskografię zamyka “Totenritual” z 2017 roku. Czy na żywo zaprezentują Rytuał Śmierci? Zapewne!

“Blutsabbath”: https://www.youtube.com/watch?v=kPQAfNzz1Do 


 


 

Hate - warszawska formacja ATF Sinnera kroczy ścieżką Kaina od trzech dekad, ciągle ewoluując. Ich korzenie to oczywiście amerykański death metal, ze wskazaniem na Florydę, ale z czasem w twórczości zespołu pojawiły się elementy black metalu i pogańskiego szamaństwa. Najnowszy album “Rugia” to idealne wyważenie obu gatunków, co tylko potwierdzają entuzjastyczne recenzje i reakcje fanów!

“Rugia”: https://www.youtube.com/watch?v=xoTcEFOxDF4